PEMDAS

PEMDAS dla Mac

Pomocnik matematyka

PEMDAS to darmowy program matematyczny. Pozwala dokonywać obliczeń, wpisując odpowiednie formuły, bez potrzeby klikania klawiszy jak w kalkulatorze.PEMDAS jest bardzo wygodny w obsłudze i może służyć także do bardziej skomplikowanych obliczeń.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zapamiętywanie wyników jako zmiennych
  • Informacje o błędzie w działaniu
  • Widok mini

Wady

  • Brak

Doskonały
9

PEMDAS to darmowy program matematyczny. Pozwala dokonywać obliczeń, wpisując odpowiednie formuły, bez potrzeby klikania klawiszy jak w kalkulatorze.

PEMDAS jest bardzo wygodny w obsłudze i może służyć także do bardziej skomplikowanych obliczeń. Program automatycznie zapamiętuje wynik każdego działania jako dynamiczną zmienną, którą możemy wykorzystać w innym obliczeniu. Jeśli się pomylimy przy wpisywaniu formuły, program sam rozpoznaje jakiego rodzaju błąd popełniliśmy i o tym informuje.

W programie PEMDAS dostępne są dwa widoki, normalny oraz mini. Ten drugi pozwala nam na wpisywanie prostych obliczeń i zobaczenie ich wyniku, bez potrzeby oglądanie wielkiego okna. Bardzo użyteczna opcja dla mniej zaawansowanych matematycznie użytkowników. Prawdziwi mistrzowie królowej nauk znajdą w PEMDAS również działania odpowiednie do ich potrzeb.

PEMDAS to ciekawa propozycja dla wszystkich matematyków. Program jest dobrą alternatywą dla tradycyjnych kalkulatorów.

Najczęściej pobierane Nauka na mac

PEMDAS

Download

PEMDAS 1.2

Opinie użytkowników o PEMDAS

Sponsorowany×